ПРЕДСЕДНИК ВУЧИЋ: Пријатно поподне са представницима Квинте

Биљана Ристивојевић

20. 07. 2020. у 14:38

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић разговарао је данас после подне са амбасадорима и представницима држава Квинте и Европске уније.

ПРЕДСЕДНИК ВУЧИЋ: Пријатно поподне са представницима Квинте

Фото: Инстаграм

"Пријатно поподне са представницима Квинте", навео је Вучић на званичном профилу "Будућностсрбије", уз фотографију са састанка.

Међу дипломатским представницима, са председником Србије су амбасадор САД Ентони Годфри, Француске Жан Луј Фалкони, Немачке Томас Шиб, Италије Карло Ло Кашо, као и заменица амбасадора Велике Британије Ребека Фабрици и шеф Делегације ЕУ у Србији Сем Фабрици.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prijatno popodne sa predstavnicima Kvinte.

A post shared by Aleksandar Vučić (@buducnostsrbijeav) on Jul 20, 2020 at 5:22am PDT

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСПЛОЗИЈЕ У ДУБАИЈУ, ДОХИ, ТЕЛ АВИВУ: Иран потврдио смрт Хамнеија (ФОТО/ВИДЕО)

ЕКСПЛОЗИЈЕ У ДУБАИЈУ, ДОХИ, ТЕЛ АВИВУ: Иран потврдио смрт Хамнеија (ФОТО/ВИДЕО)

ИЗРАЕЛ и САД извеле су напад на Иран. У Техерану су одјекнуле детонације, а касније су чуле и у другим местима. Како је речено, циљ напада је елиминисање непосредних претњи које долазе од иранског режима. Операција би, према писању медија, могла да траје неколико дана. У целој земљи проглашено ванредно стање. САД су операцију назвале "Епски бес".

28. 02. 2026. у 10:41 >> 22:21

БИО У ПОСЕТИ ЈУГОСЛАВИЈИ `89: Ко је ликвидарни ајтолах Али Хамнеи? Историјски ОБРТ за Иран - постоје само ДВЕ опције

БИО У ПОСЕТИ ЈУГОСЛАВИЈИ `89: Ко је ликвидарни ајтолах Али Хамнеи? Историјски ОБРТ за Иран - постоје само ДВЕ опције

У АМЕРИЧКО-ИЗРАЕЛСКОМ нападу на Иран, убијен је врховни верски вођа, ајатолах Али Хамнеи док је обављао своје дужности у канцеларији у Техерану.

01. 03. 2026. у 12:45

Коментари (43)

Sve počinje od jednog momenta…