Шпијунка: Милош Вучевић добио дрес
ГРАДОНАЧЕЛНИК Новог Сада Милош Вучевић добио је јуче на поклон дрес стонотенисерки СТК "Нови Сад", које је угостио, јер су постале шампионке државе, трећи пут узастопно.
Фото: Град Нови Сад
На поклону је написано његово име, а он ће га чувати у витрини, на посебном месту.
Титула је стигла за време пандемије короне, а стонотенисерке су Вучевићу испричале да су тренирале и у кућним условима.
Посебан сјај трофеју даје и то што је ова екипа досад најмлађа - просек година је 19. Титула стонотенисерки само је продужила славље Вучевића, који је недавно прославио и освајање Купа Србије фудбалера Војводине.
Препоручујемо
КУРТИ ПОКУШАВА ДА ОТЕРА СРБЕ: У буџету за 2026. нема пара за општине са српском већином
21. 02. 2026. у 20:07
ДОБИЛА ОТКАЗ: Александра Суботић отпуштена са места директорке United Media
21. 02. 2026. у 18:42
ТРЕНУТАК КАД ЈЕ СРБИЈА ЗАНЕМЕЛА! Вучић се ухватио за главу након признања ове храбре жене: Дође ми да заједно са вама плачем!
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић се ухватио за главу након што му је грађанка Бора открила борбу за усвајање детета и проблеме са социјалном помоћи, обећавши да ће покушати да учини све што може да проблем буде решен.
20. 02. 2026. у 22:47
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
"КОСОВО, СРБИЈА, УСТАНИТЕ!" Трамп поздравио и госте којих није било у сали
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп основао је Одбор за мир, али је већ на оснивачком састанку "Одбора за мир" запретио ратом. Претњу из говора поновио је и у авиону за Џорџију. Озбиљност показује и премештање носача авиона у источно Средоземље.
21. 02. 2026. у 09:40
Коментари (0)