ПРОПАЛИ РЕДИТЕЉ МАРКОВИЋ РЕЖИРА АТЕНТАТ (ВИДЕО)
20. 01. 2026. у 12:31
БЛОКАДЕРСКИ редитељ Горан Марковић у интервјуу за Радар, искористио је по ко зна који пут прилику да на перфидан начин позове на убиство председника Александра Вучића.
Повезане вести
ЛИДЕР СНС ОДГОВОРИО НА НОВЕ НАПАДЕ НА ПРЕДСЕДНИКА ВУЧИЋА: Оштро узвратио на срамну изјаву Горана Марковића
ЛИДЕР СНС и саветник председника за регионална питања Милош Вучевић огласио се поводом срамне изјаве редитеља Горана Марковића који је вређао председника Србије Александра Вучића.
31. 01. 2026. у 15:31
Најновије из рубрике
ВЈЕРИЦА РАДЕТА О БЛОКАДЕРИМА КАО ИЗДАЈНИЧКОЈ БАНДИ: Међу тзв. студентима нема млађег од 60 година
МЕЂУ блокадерима, тзв. студентима и младим људима нема млађег од 60 година, каже потпредседник СРС Вјерица Радета.
06. 03. 2026. у 23:40
ДАНИЈЕЛА НИКОЛИЋ: Манојловић манипулише Србима на Космету
ДАНИЈЕЛА Николић, посланица и члан Председништва СНС, реаговала је на изјаву Сава Манојловића.
06. 03. 2026. у 22:36
СТАРОВИЋ: За Поноша и луксембуршке медије Вучић је кривац за ратове на Блиском истоку због избора у Књажевцу
МИНИСТАР за европске интеграције Немања Старовић каже да би Здравко Понош да нас убеди да је председник Србије измислио бомбе које падају по метрополама Блиског истока.
06. 03. 2026. у 21:25
ЗАПУШЕНА УСТА НЕПРОФЕСИОНАЛЦИМА: Седморо тужилаца реупућено у ЈТОК, четворо није задовољило критеријуме ВСТ
ИАКО су у делу јавности намерно пласиране тврдње о да ће бити опструисан рад Јавног тужилаштва за организовани криминал, а истраге заустављене што ће довести до катасртофе, Високи савет тужилаштва (ВСТ) јуче је једногласним одлукама на три године поново упутио у ЈТОК седморо јавних тужилаца, који су по претходно важећим законским одредбама у то тужилаштво били упућени одлукама врховне јавне тужитељке Загорке Доловац.
06. 03. 2026. у 19:23
СРБИЈА У ЧУДУ: Погледајте где је Шешељ данас био
ПРЕДСЕДНИК СРС проф. др Војислав Шешељ данас је бесплатно делио своје књиге.
06. 03. 2026. у 19:22
bane
20.01.2026. 22:20
marković bruka svoje roditelje
Anica
20.01.2026. 23:53
Blokaderi su odavno propali.
Sara
20.01.2026. 23:54
Ako neko poziva na atentat to nije kritika to je pretnja. Država mora da reaguje.
Novinarka
20.01.2026. 23:57
Mislim da bi mediji trebalo da više paze šta puštaju u etar. Ovako štete svima.