СРАМНО: Блокадери међусобно ратују ко ће се више окористити о Дијану Хрку и њену трагедију

В. Н.

05. 11. 2025. у 08:21

БЛОКАДЕРИ међусобно ратују ко ће се више окористити о Дијану Хрку и њену трагедију и њено стање!

СРАМНО: Блокадери међусобно ратују ко ће се више окористити о Дијану Хрку и њену трагедију

Фото: Принтскрин

Обе стране говоре “ми смо уз Дијану и ми не желимо корист”, а заправо тиме управо желе да се окористе о мајку која је изгубила дете у паду надстрешнице у Новом Саду и која је отпочела штрајк глађу.

Са налога "Студенти у блокади" објављена је следећа порука:

- Осуђујемо покушаје медија и политичких актера да се окористе преко трагичне ситуације у којој се Дијана Хрка тренутно налази. Дијана је део свих нас и изражавамо огромну забринутост за њено здравствено стање. Студенти су уз Дијану!

БОНУС ВИДЕО: Блокадери се међусобно потукли

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - То је лицемерно!

"ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА" Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - "То је лицемерно!"

КОРИСТЕЋИ успех на недавним парлементарним изборима, приштинска администрација форсира чишћење покрајине од српског становништва, саопштено је из Министарства спољних послова Русије.

04. 02. 2026. у 13:32

Коментари (0)

РУСИЈА ЈЕ БЕСНА! Не може да верује шта је доживела, а Украјина - одушевљена!