ЦЕО РЕГИОН У ШОКУ! Ево како је хрватски коментатор реаговао на победу Црвене звезде (ВИДЕО)

Кошаркаши Црвене звезде победили су на свом терену у Београду Хапоел из Тел Авива 87:75 (25:21, 24:24, 13:24, 25:6), у утакмици 26. кола Евролиге, и забележили свој пети узастопни тријумф у том такмичењу.

ЦЕО РЕГИОН У ШОКУ! Ево како је хрватски коментатор реаговао на победу Црвене звезде (ВИДЕО)

Фото: Профимедиа

Најефикаснији у екипи Црвене звезде био је Џордан Нвора са 22 поена. Џеред Батлер је додао 17 поена, док је Коди Милер-Мекинтајер забележио 10 поена и девет асистенција. А један од јунака је био и Никола Калинић који је такође погодио изузетно важну тројку на два минута до краја. Због његовог коша славио је чак и хрватски коментатор на "Спорт Клубу".

"Калинииић... Гејм овер!", рекао је хрватски коментатор када је "као кап" ушла тројка лидера Црвена звезде, док је за крај утакмице рекао: "Ово је најлуђа евролигашка сезона икада".

Црвена звезда је сада седма на табели са 16 победа и 10 пораза, док је Хапоел четврти са скором 16/9.

Београдски црвено-бели ће у утакмици наредног кола Евролиге, која је на програму у петак, дочекати Макаби из Тел Авива, док ће Хапоел дан раније у Тел Авиву бити домаћин против Валенсије.

Бонус видео:  Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КОНАЧНО! ТИЈАНА БОШКОВИЋ! Легендарна одбојкашица по први пут ове сезоне облачи дрес репрезентације!

КОНАЧНО! ТИЈАНА БОШКОВИЋ! Легендарна одбојкашица по први пут ове сезоне облачи дрес репрезентације!

СЕЛЕКТОР Зоран Терзић уврстио је Тијану у састав за вечерашњи меч са Немачком у оквиру Лиге нације за одбојкашице који ће бити одигран у "Арени" од 20 часова.

11. 07. 2026. у 12:20

Коментари (0)

ХОЛАНД ПРОТИВ КЕЈНА: Гол-машине у борби за полуфинале Светског првенства!