ВОДИТЕЉ Н1 НАПАО ВУЧИЋА, А НАРОДУ ВУЧИЋ ЗБОГ ТОГА ЈОШ ДРАЖИ: "Зашто је Вучић градио тако брзу пругу од 200км/х кад нико такву нема"

В.Н.

31. 10. 2025. у 13:10

У ЈЕДНОЈ емисији на блокадерској Н1, водитељ емисије напао је председника Србије Александра Вучића.

ВОДИТЕЉ Н1 НАПАО ВУЧИЋА, А НАРОДУ ВУЧИЋ ЗБОГ ТОГА ЈОШ ДРАЖИ: Зашто је Вучић градио тако брзу пругу од 200км/х кад нико такву нема

Фото: Принтсцреен/Икс

"Зашто је Вучић градио тако брзу пругу од 200км/х кад нико такву пругу у окружењу нема", запитао је водитељ у емисији. 

Занимљиво је да управо оно због чега на блокадерској Н1 нападају Вучића, да је управо то оно због чега га народ воли и због чега је народу још дражи!

Погледајте снимак:

Ускоро опширније

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НИКО ИЗ СРБИЈЕ НЕЋЕ ИЋИ У БРИСЕЛ ПРВИ ПУТ У 14 ГОДИНА Вучић: Штитим интересе наше земље, спрема се велики сукоб

НИКО ИЗ СРБИЈЕ НЕЋЕ ИЋИ У БРИСЕЛ ПРВИ ПУТ У 14 ГОДИНА Вучић: Штитим интересе наше земље, спрема се велики сукоб

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је да сутра неће отићи у Брисел на самит ЕУ-Западни Балкан јер сматра да мора да штити интересе Србије и додао да ће Србија свакако наставити европским путем.

16. 12. 2025. у 19:58

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

Синови и кћери нације, спремите се за БОРБУ, Руска тврда МОЋ расте! Генерал упутио алармантно упозорење

"Синови и кћери нације, спремите се за БОРБУ, Руска тврда МОЋ расте!" Генерал упутио алармантно упозорење

РИЗИК да би Русија могла да нападне Велику Британију расте, а "синови и кћери" нације морају бити спремни за борбу, рекао је командант британских оружаних снага.

16. 12. 2025. у 11:42

Коментари (5)

Здравље без граница: Право, а не привилегија