НЕНАД ЈЕЗДИЋ ЈЕ ПОКАЗАО НАЈВЕЋИ ИНТЕГРИТЕТ ОД СВИХ ЊИХ Вучевић: Ако не подржавате њихов став, нећете добити посао
ЛИДЕР СНС и саветник председника за регионална питања Милош Вучевић осврнуо се у гостовању на Курир телевизији о ситуацији глумца Ненада Јездића, а који се нашао на мети корисника друштвених мрежа и опозиционих медија јер није подигао индекс након завршене представе у позоришту
Фото: Новости
Председник Српске напредне странке нагласио је да се политички став исказује на другим местима и да људи не плаћају карте у позоришту да би гледали личне ставове глумца.
-Треба да имамо ствари које су за нас основни принципи од којих не можемо одустајати. Постоје принципи који вас дефинишу. Ненад Јездић је показао лични интегритет. Није блокадер, није ни за СНС. Показао је највећи интегритет од свих њих. Политички став искажите на тргу, на друштвеној мрежи, али људи не плаћа се карта у позоришту да би гледао лични став глумца или режисера. Живимо у времену у којем ако не подржавате наш став, нећеш добити посао, нећеш снимити албум. Зар то нису прави примери кенсел културе- упитао је Вучевић.
БОНУС ВИДЕО:
ШАМПИОНИ У ФОКУСУ: Страхиња Тривковић дипломата знања и спорта
Препоручујемо
ДРЖАВНА ЦЕРЕМОНИЈА У ЈАЈИНЦИМА: Сећање на 80.000 стрељаних Срба, Јевреја и Рома
04. 10. 2025. у 19:04
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (26)