ЛАЖОМЕР: Трио фантастико
ДАНАС вам у Лажомеру представљамо један интереснтан спој
Фото: Printscreen
Заједничко им је што патриотизам нису видели ни на слици.
Наташа Кандић изразила је уверење да ће нека наредна власт у Србији ипак прихватити наратив по којем се догађаји у Сребреници дефинишу као геноцид.
А наду види у Добрици Веселиновићу којем је подршку већ отворено пружала.
А који се са њом слаже.
Сада им се придружио и трећи члан.
Прослављени одбојкаш и бивши репрезентативац Вања Грбић.
ПОГЛЕДАЈТЕ ВИДЕО:
Препоручујемо
"ПУТИН И ЛУКАШЕНКО ДИКТАТОРИ": Блокадери ударили на Русију и Белорусију (ФОТО)
16. 09. 2025. у 10:20
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)