"ПОЗИВАМ ИХ НА ДИЈАЛОГ": Вучић из Пекинга позвао поручио да је "морамо штитити блокадере али и друге од њих"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обраћа се из Пекинга након састанка са предсендиком Русије Владимиром Путином
Фото: Принтсцреен
О блокадерском "прајду" са Оливером Ковачевић као кумом, председник каже да је за то чуо у Пекингу.
- Ако је блокадерски "прајд", паметно је што су померили скуп људи који су против блокада за недељу, јер нам насиље није потребно. Морамо да штитимо блокадере на "прајду" и морамо да штитимо друге од њих - навео је Вучић.
Што се тиче скупова, за поштовање је 16-17.000 колико их се јуче скупило широм Србије. Није баш 105.000 као прекјуче, али је за поштовање, и то не говорим иронично, ја треба да чујем и глас тих људи. Зато их позивам на дијалог
Препоручујемо
"ЊИМА САМО ЧИКЕ У БЕЛОМ МОГУ ДА ПОМОГНУ": Вучић о коментарима да је разговор са председником Кине направио штету
02. 09. 2025. у 17:55 >> 17:55
ВУЧИЋ И ПУТИН РАЗГОВАРАЛИ НА ЧИСТОМ РУСКОМ: Погледајте снимак разговора (ВИДЕО)
02. 09. 2025. у 16:17 >> 16:21
НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)
УКРАЈИНА је у суботу увече погодила једно од стратешки најзначајнијих одбрамбених постројења Русије, напавши Воткински машински завод у удаљеном региону, скоро 1.300 километара од украјинске границе - што представља најдубљи удар икада изведен украјинским оружјем домаће производње.
25. 02. 2026. у 12:25
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (20)