ДОК У НОВОМ ПАЗАРУ ПСУЈУ МАЈКУ СРПСКУ, ДЕЦУ И ИСУСА: Блокадерка Аида Ћоровић поручује да је први пут поносна - зна се и зашто (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРКА Аида Ћоровић поручује да је први пут поносна на Србију.
Фото: Принтскрин
Поставља се питање - а због чега се баш сада Аида поноси?! Зашто је поносна на овакво стање и хушкање на мржњу у Србији?
Одговор је само један - поносна је јер у хаосу и мржњи види прилику да се, уз помоћ блокадера, Срби натерају да признају да су геноцидни.
Препоручујемо
ТЕРОР: Блокадери у Крагујевцу малтретирали жену којој је преминуо члан породице!
31. 07. 2025. у 06:00
ПОКОЉ РУСА КОД ПОКРОВСКА, ОБЈАВЉЕНИ СНИМЦИ: Кренули у напад под окриљем магле, погинуло око 90 војника (ВИДЕО)
УКРАЈИНСКЕ снаге одбиле су велике руске нападе у једном дану у правцу Покровска, у Доњецкој области, усмртивши око 90 руских војника, јавља Кијев пост.
01. 02. 2026. у 16:56
"АНУШКА ЈЕ ВЕЋ ПРОЛИЛА УЉЕ..." Медведев: Зеленски је осуђен на пропаст
ШЕФ кијевског режима Владимир Зеленски је осуђен на пропаст, изјавио је заменик председника Савета безбедности Руске Федерације Дмитриј Медведев медијима.
01. 02. 2026. у 14:56
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (27)