"ПРЖИ, ПРЖИ, ПРЖИ, СПРЖИЋЕМО ИХ" Јово Бакић урлао у Крњачи, па признао: Ми нисмо нормални (ВИДЕО)
ЈОВО Бакић урлао је пред окупљенима у Крњачи "пржи, пржи", након чега је признао да међу њима нема нормалних.
Фото: Принтскрин
- Зато улице уместо институција. Зато тргови уместо судова. И нема стајања. Нема стајања. За злочинцима, дишемо им заврат овога лета прижимо, прижимо, сунце одозго, ми одоздо, спржићемо их. Фаза динстања је завршена. Пржимо. Прижи. Пржи. Пржи - викао је Бакић.
"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".
22. 01. 2026. у 17:27
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (30)