СКАНДАЛ: На РТС-у причају о геноциду у Сребреници?! (ВИДЕО)
СКАНДАЛ на јавном сервису Србије!
Фото: Принтсцреен/РТС
Наиме, на РТС-у, у програму уживо, Вилдана Селимбеговић, главна уредница сарајевског листа "Ослобођење" говорила је о наводном геноциду у Сребреници!
- Не само зато што је 30 година од почињеног геноцида у Сребреници, него зато што се и први пут обележавало као међународни дан сећања - рекла је она на РТС-у.
Погледајте приложени снимак:
Подсетимо, исламистички медиј 'Ослобођење' већ месецима, али и годинама спроводи антисрпску политику и напада Србију и председника Србије Александра Вучића.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.
24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (21)