НЕСРЕТНА И НЕОСТВАРЕНА ПОЛИТИЧКА ПРЕЛЕТАЧИЦА Месаровић о комплексима Маринике Тепић због успеха и резултата Милоша Вучевића

В.Н.

10. 07. 2025. у 16:35

ПОТПРЕДСЕДНИЦА Владе и министарка привреде Адријана Месаровић оштро је реаговала на "лажи и отварање лажних афера" Маринике Тепић.

НЕСРЕТНА И НЕОСТВАРЕНА ПОЛИТИЧКА ПРЕЛЕТАЧИЦА  Месаровић о комплексима Маринике Тепић због успеха и резултата Милоша Вучевића

Фото: TANJUG/ RADE PRELIĆ

-Очигледно је да Мариника Тепић несретна и неостварена политичка прелетачица и апсолутна шампионка у лагању и отварању лажних афера, обара нове рекорде. И пре и после кока носиља дилерки из Моровића, које су симбол њене политичке каријере, доказано је да ништа од свега што Мариника изговара нема везе са истином, а богами ни са здравим разумом! Треба прво Мариника да одговори одакле њеном послодавцу Ђиласу 619 милиона евра колико су његове фирме приходовале док је он био на државној функцији? А могла би Мариника мало од себе да пође и одговори колико је државних пара “испумпала” и делила својим нарко дилерима док је била покрајинска секретарка, или одакле јој салонски стан у центру Новог Сада? - написала је Месаровић на Инстаграму. 

-На огромну жалост Маринике и њене криминално-политичке братије, сви планови рушења државе и изазивања обојене револуције су им пропали. Доживели су тотални фијаско, на огромну радост нормалних и пристојних грађана Србије који не желе да их воде они што блокирају и уништавању сопствену државу. Пукли су, а са њима и блокадеско-тајкунска медијска машинерија којом све време трују народ. Џаба им све лажи, прљаве кампање и отварања лажних афера - народ их неће! Неће да се враћају у политичко безнађе и економску катаклизму као за време власти лажљиве политичке прелетачице Маринике Тепић, која очигледно носи тешке комплексе због свих резултата и успеха Милоша Вучевића, као градоначелника Новог Сада, председника Владе Србије и председника Српске напредне странке. Народ хоће мир и стабилност, развој и изградњу, једну сигурну будућност, све оно што симболизује власт нашег председника Александра Вучића и председника Српске напредне странке Милоша Вучевића. Србија ће увек побеђивати -написала је Месаровић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

Коментари (10)

ЧИТАВ ГРАД У АУСТРИЈИ ОСТАО ЗАТЕЧЕН ЗБОГ СРБА: Ево шта су урадиле делије (ВИДЕО)