ПОВЕЗИВАО СЕ СА ЗВЕЗДОМ, А САДА ОТИШО У БУНДЕСЛИГУ: Алберт Ријера нови тренер Франкфурта!

Шпански стручњак Алберт Ријера нови је тренер фудбалера Ајнтрахта из Франкфурта, саопштио је вечерас немачки клуб.

ПОВЕЗИВАО СЕ СА ЗВЕЗДОМ, А САДА ОТИШО У БУНДЕСЛИГУ: Алберт Ријера нови тренер Франкфурта!

Foto: Profimedia

Како се наводи, Ријера (43) ће преузети екипу Ајнтрахта 2. фебруара, а потписао је уговор до 30. јуна 2028. године.

Шпански тренер у Франкфурт долази из Цеља, који ће последњи пут водити у недељу против Марибора.

Ријера се током прошле године помињао као могући наследник Владана Милојевића на клупи Црвене звезде, али је тада потписао нови уговор са словеначким клубом.

Ајнтрахт се налази на осмом месту на табели Бундеслиге са 27 бодова.

БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“ 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СЕНЕГАЛ СЕ САМОУБИО НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.

01. 07. 2026. у 22:00

Коментари (0)

МАЊЕ ПАПИРА, ВИШЕ ЕЛЕКТРОНСКИХ УСЛУГА: Резултати пројекта „еУправа за све“