УСТАШКИ ПИР: На Томпсоновом концерту славе убијање и клање Срба (ВИДЕО)
НЕЗАПАМЋЕНО усташтво на концерту Марка Перковића Томпсона у Загребу.
Фото: Принтскрин
На највећем фашистичком окупљању у Европи усташе су без имало срама и стида поново позивале на убијање и клање Срба.
На Томпсоновом концерту слављена и уздизана злочиначка акција Олуја у којој је протерано стотине хиљада Срба укључујући велики број жена и деце.
Препоручујемо
ПОЛА МИЛИОНА ХРВАТА УРЛА "ЗА ДОМ СПРЕМНИ!" Сад је јасно зашто толико мрзе Србе (ВИДЕО)
06. 07. 2025. у 08:26
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"
ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.
05. 12. 2025. у 11:27
Коментари (0)