СРБИН ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ! Душан Влаховић хтео у Реал и Барсу, а сада преживљава најтеже тренутке у каријери!
САГА око Душана Влаховића се наставља!
ФОТО: IMAGO / imago sportfotodienst / Profimedia
Српски репрезентативац тренутно је једно од најзвучнијих имена на фудбалском тржишту када су у питању слободни играчи.
Србин већ дуже време вага и чека адекватне понуде, а чини се да од оригиналне идеје да оде у Шпанију неће бити ништа. Понуђен је Влаховић Атлетико Мадриду, Барселони и Реалу, имао је велику жељу да заигра на "Камп Ноу", али од тога неће бити ништа.
Како пише тамошњи "Спорт", Барселони је примарна опција Хулијан Алварез и то су саопштили Душану, па би тек уколико им та аквизиција пропадне, могли да седну за сто са Србином. Због тога се и Влаховић окренуо другим опцијама.
Оне нису баш идеалне. Влаховић има богату понуду Бешикташа од 8.000.000 евра по сезони, али би то значило одлазак из најјачих лига. Са друге стране је ту Јувентус где би Србин могао да се врати, али погнуте главе и за знатно мање новца него што је првобитно желео. Нема ни он баш превише избора јер сваким даном како је слободан губи новац. Да је остао у Торину сада би био богатији за 500.000 евра. Толико га је коштало до сада то што је слободан.
Обрни, окрени... чини се да неће успети да заврши тамо где је желео.
Препоручујемо
"БИЛА ЈЕ ТО ДОБРА ОДЛУКА..." Златко Далић о одласку са места селектора Хрватске
14. 08. 2026. у 08:09
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
МИСЛИМА НА ХЕТАФЕУ: Партизан оверава пролаз даље против Тобола, до опуштања не сме доћи
ФУДБАЛЕРИ Партизана бране три гола предности на "Централном стадиону" у Коштанају где ће их од 17 часова угостити Тобол.
13. 08. 2026. у 07:20
ЛУДИЛО У МЕЧУ ПОТЕНЦИЈАЛНОГ РИВАЛА ЗВЕЗДЕ: Пало седам голова за полувреме, а у наставку... (ВИДЕО)
Невероватна утакмица виђена је у чешком првенству између Теплица и Викторије Плзењ.
08. 08. 2026. у 18:54
ПУТИН ПОТПИСАО "ЗАКОН О ГРАЂАНСКОЈ СМРТИ" За Русе у иностранству: "Казна ће их стићи - морају да схвате!"
РУСКИ председник Владимир Путин потписао је закон којим се уводе нова ограничења за држављане који живе у иностранству, а које су власти осудиле за кривична дела или одређене прекршаје.
12. 08. 2026. у 17:59
Коментари (0)