КЕСИЋ ОТИШАО ДА КОД АЛБАНАЦА У ЦРНОЈ ГОРИ ПРОМОВИШЕ ПРОТЕСТЕ! Исмејао Амфилохија и Василија Остошког (ВИДЕО)
КОМИЧАР са Алиекспреса Зоран Кесић, отишао је код Албанаца у Црној Гори да промовише протесте у Србији.
Фото: Принтсцреен
- Не знам како се на албанском каже ''пумпај''. Је л' чујете ово? То је звук који се дешава тренутно у Србији. Та тишина и те промене долазе, пре свега, од младих људи и зато бих ову приредбу посветио младости Србије која је устала, али и свима онима који данас стоје раме уз раме са том незадрживом, незаустављивом силом младости - поручио је опозиционар.
Иако су се студенти оградили од особа попут Зорана Кесића, овај ''комичар'' их ипак користи у личне сврхе, како би се додворио Албанцима.
А потом је исмејао покојног Амфилохија и Василија Острошког и тако увредио верујућ народ.
Довољно је погледати ко се радује протестима у Србији, ко их промовише, код кога, и све је јасно.
Погледајте приложени снимак:
Препоручујемо
Н1 У ОФАНЗИВИ: Студенти да стану иза Прогласа и парламентарне опозиције! (ВИДЕО)
28. 02. 2025. у 16:27
ЗЕЛЕНСКИ, МРТВИ СУ: Стравичан снимак и брутална порука, јавио се Кадиров (ВИДЕО)
ЧЕЧЕНСКИ лидер Рамзан Кадиров објавио је снимак ликвидације украјинских војника у Костјантињивки у Доњецкој области у Украјини на свом Телеграм каналу.
07. 02. 2026. у 17:05
"ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА" Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - "То је лицемерно!"
КОРИСТЕЋИ успех на недавним парлементарним изборима, приштинска администрација форсира чишћење покрајине од српског становништва, саопштено је из Министарства спољних послова Русије.
04. 02. 2026. у 13:32
НАЈВИШИ ЧИН МОНАШТВА У ПРАВОСЛАВЉУ: Ко су Схи монаси?
ОВО пострижење назива се „другим крштењем“, постризавани се очишћује од свих грехова и постаје "син светлости“.
08. 02. 2026. у 09:25
Коментари (0)