КО ЈЕ У СРБИЈИ ПРИМАО ПАРЕ ОД УСАИД? Директор ФБИ најавио чистку (ВИДЕО)
НОВИ директор ФБИ Кеш Пател поручио је свима који су узимали новац Американаца кроз УСАИД, да ће завршити иза решетака.
Foto: Tanjug/AP
- Једнако је важна и наша мисија националне безбедности. Свако ко жели да нанесе штету нашем начину живота и грађанима суочиће се са пуним гневом Министарства правде и Федералног истражног бироа. А ако гледате да се сакријете у било ком ћошку ове планете, ми ћемо покренути највећу потеру на свету и наћи ћемо вас. Ми ћемо се придржавати Устава - рекао је.
Подсетимо, више од 100 лица из Србије тренутно су предмет обраде.
Препоручујемо
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
Објављени ИНТИМНИ кадрови Меланије Трамп из КУПАТИЛА - и то ЗЛАТНОГ! Доналд је питао да ли је видела, она му одговорила (ВИДЕО)
МЕЛАНИЈА је беспрекорно стилизована – шешири, штикле, фризура – све је у складу са њеним хладним и контролисаним имиџом
19. 12. 2025. у 19:01
Коментари (0)