"ДЕЛИМО БОЛ, НАШЕ МИСЛИ СУ СА ВАМА" Вучић упутио саучешће поводом несреће у Републици Кореји

Јована Шведић

29. 12. 2024. у 09:23 >> 09:27

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је саучешће Јужној Кореји поводом авионске несреће у којој је погинуло више од 100 путника, док је двоје спасено.

ДЕЛИМО БОЛ, НАШЕ МИСЛИ СУ СА ВАМА Вучић упутио саучешће поводом несреће у Републици Кореји

Фото: Танјуг/Немања Јовановић

-  Изузетно ме је потресла вест о авионској несрећи која је однела велики број живота на међународном аеродрому Муан. Док са неверицом гледамо страшне сцене са места несреће, наше мисли су са породицама погинулих и грађанима Републике Кореје. У своје и у име грађана Србије, изражавам дубоко саучешће народу Републике Кореје и породицама свих настрадалих. Република Србија стоји уз Републику Кореју и дели бол због овог губитка. - изјавио је председник. 

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.

07. 12. 2025. у 13:36

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

Васељенски патријарх Вартоломеј I и председник компаније Tasyapı Emrulah Turanli: Визија која повезује Истанбул и Србију