ЈОВАНОВ: Па овај Драган Ђилас је као доктор Џекил и господин Хајд, мислим, то се да лечити (ФОТО)
ЧЛАН Председништва Миленко Јованов огласио се поводом напада лидера Странке слободе и правде Драгана Ђиласа на активисте СНС.
Foto: Tanjug/VLADIMIR SPORCIC
- Па овај Драган Ђилас је као доктор Џекил и господин Хајд.
Ноћу обуче фармерке и црну јакну, јурца по граду џипом и у наступу беса покушава да бије момке који лепе плакате који му се не свиђају. А онда дању обуче скупо одело, окачи кравату око врата и глуми преподобног, мирног и сталоженог лика.
Мсм, то се да лечити, али први корак је да болесник сам тражи помоћ.
Наравно, изостало је извињење, а уместо физичке агресије, коју је по ко зна који пут демонстрирао ноћас, применио је вербалну агресију. По Ђиласовој извитопереној логици, за све су криви председник @авуциц и @снс_србија. Они најављују да ће нас јурити по улицама, да ћемо плутати Савом и Дунавом, да ће да нас јашу улицама, да ће да нам шишају децу, да се налазимо у грађанском рату, они правдају и подржавају сваког насилног психопату, али криви смо ми.
И не вреди. Човек је насилник и не може другачије.
А у његов покушај глуматања жртве, који је толико јадан и бедан, може да поверује само Тонино Пицула, док сви остали верују Ђиласовим речима, а не својим очима и ономе што се на снимку види, јер их за то плаћа - поручио је Јованов.
"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!
СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!
10. 03. 2026. у 18:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)