МИНИСТАР МИЛИЋЕВИЋ: Вучић је изложен бруталним нападима који имају циљ да сруше власт у Србији

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

18. 12. 2024. у 19:42

МИНИСТАР без портфеља у Влади Републике Србије Ђорђе Милићевић, задужен за координацију активности и мера у области односа с дијаспором, упутиo је вечерас јасну и недвосмислену подршку председнику Републике Александру Вучићу, који је изложен бруталним нападима, од стране опозиције и групација које покушавају да подстакну хаос и нереде на улицама, с циљем да сруше легитимно изабрану власт без избора.

МИНИСТАР МИЛИЋЕВИЋ: Вучић је изложен бруталним нападима који имају циљ да сруше власт у Србији

Фото Танјуг

- Ове активности дела опозиције и неформалних центара моћи који злоупотребљавају нашу омладину, нису ништа друго него напад на демократију, стабилност и будућност наше земље. Будући да постоје незваничне најаве да ће председник Вучић поднети оставку због притисака којима је изложен, апелујем на њега да то не учини. Он је лидер који је посвећен бољој и сигурнијој будућности наше отаџбине. Веруем да је управо Александар Вучић једини лидер који може да води Србију кроз изазове који је чекају у наредном периоду и да настави са радом на остваривању свих зацртаних циљева у интересу српског народа где год он живео. Српски народ је већ јасно показао да верује у председника Вучића, који је својим радом, мудрошћу и посвећеношћу, поставио чврсте темеље за економски и сваки други напредак наше земље. Александар Вучић је симбол стабилности и лидер који је увек стављао интересе Србије и њених грађана на прво место.

Као министар у Влади Републике Србије, уверавам председника да има нашу пуну подршку, и да ћемо наставити заједно да радимо за бољитак Србије. Позивам све грађане да се ујединимо у подршци свом изабраном лидеру, јер само заједно можемо да наставимо да градимо стабилну и просперитетну будућност.

Живела Србија!

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)

НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)

УКРАЈИНА је у суботу увече погодила једно од стратешки најзначајнијих одбрамбених постројења Русије, напавши Воткински машински завод у удаљеном региону, скоро 1.300 километара од украјинске границе - што представља најдубљи удар икада изведен украјинским оружјем домаће производње.

25. 02. 2026. у 12:25

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (7)

ХУМСКА ЗАВИЈЕНА У ЦРНО! Преминуо легендарни фудбалер Партизана