СИТУАЦИЈА НА КОСОВУ И МЕТОХИЈИ КРАЈЊЕ АЛАРМАНТНА: Курти кренуо у обрачун са српским школама - деца на удару лажне државе
ДИРЕКТОР Канцеларије за КиМ Петар Петковић изјавио је да је вечерас тзв. косовска полиција на Јарињу привела директора Основне школе из Гојбуље оценивши да је тиме премијер тзв. привремених приштинских институција Аљбин Курти кренуо у обрачун са српским школама.

Фото: Профимедиа
- Вечерас је Куртијева полиција на Јарињу привела директора основне школе из Гојбуље јер је код себе имао печате српске школе! После саслушања је пуштен, а печати одузети. Овим је Курти кренуо у обрачун са српским школама које би да затвори и децу остави без права на образовање - навео је Петковић на мрежи Икс.
Он је додао да су о овом насиљу и директном кршењу споразума вечерас обавестили ЕУ и земље Квинте.
- Удар на српске школе би био крај свега - закључио је Петковић.

СВЕ ВРИ НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран жестоко одговорио након америчких напада на нуклеарна постројења (ФОТО/ВИДЕО)
РАТ Израела и Ирана - 10. дан
22. 06. 2025. у 08:30 >> 10:12

АМЕРИКА ЗАПОЧЕЛА ОПАСАН РАТ, ОДГОВОРИЋЕМО НА ЗЛОЧИНЕ! Огласило Министарство спољних послова Ирана
МИНИСТАРСТВО спољних послова Исламске Републике Иран саопштило је да су Сједињене Америчке Државе започеле „опасан рат против Ирана“, након што су у недељу извеле ударе на иранска нуклеарна постројења, преноси новинска агенција Тасним.
22. 06. 2025. у 08:53

ИНЦЕСТ УНИШТИО ПОРОДИЦУ: Глумици брат крстио ћерку, а она га завела и родила му сина
СЛАВНА глумица Грета Скаки у једном моменту је била тема свих медија, након што је обелодалила да је у романси са својим братом од тетке Карлом Монтегацом. Ова романса разорила је њену породицу, а њих двоје су се у једном моменту чак и заклели на вечну љубав.
21. 06. 2025. у 10:39
Коментари (0)