ЛИЦЕМЕР: Борац против литијума на сто ставио свој телефон са литијумском батеријом!
ЈУТРОС је на Н1 гостовао Златко Кокановић, човек који је постао еколог оног тренутка кад Рио Тинто није хтео да откупи његово имање.
Фото: Принтскрин
Иако себе покушава да представи као великог борца против литијума, без имало блама је на сто у студију Н1 ставио свој мобилни телефон који користи баш литијумску батерију!
Недавно је и Биљана Аболмасов - деканка Рударско-геолошког факултета, указала на лицемерје да се против литијума боре они који имају по два мобилна телефона и лап-топа који користе литијум!
БОНУС ВИДЕО: СКАНДАЛ: Хрват, заговорник тезе да су Срби геноцидни народ, преузео координацију лазних еколога
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима
КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.
01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
ЈЕЗИВ СНИМАК ИЗ ХРВАТСКЕ, ДЕВОЈКЕ ВИКАЛЕ: "Не у аутобус, не!"
ДРУШТВЕНИМ мрежама кружи снимак који приказује забрињавајућу вожњу возача камиона.
30. 06. 2026. у 11:05
Коментари (10)