Опозициона комбинаторика Милете Сланкаменца на рачун интереса српских пољопривредника

Биљана Ристивојевић

03. 10. 2024. у 11:45

САМОПРОКЛАМОВАНИ лидер ,,Иницијативе за опстанак пољопривредника Србије“ Милета Сланкаменац је по ко зна који пут доказао да се зарад остварења својих личних политичких амбиција не либи да жртвује интересе обичних, поштених пољопривредних радника у Србији који се искључиво боре за унапређење својих права у друштву.

Опозициона комбинаторика Милете Сланкаменца на рачун интереса српских пољопривредника

Фото: Принтскрин

Наиме, у актуелним околностима истовременог одржавања протеста мањих група незадовољних пољопривредника и просветних радника у Србији, Сланкаменац је препознао своју „јединствену шансу“ да се наметне као ујединитељ широког фронта за насилно рушење власти у нашој земљи. Најбољи показатељ ове поражавајуће истине је сада већ нагомилана фрустрација његових блиских сарадника, који су дубоко незадовољни чињеницом да Сланкаменац по сваку цену инсистира да се пољопривредници уједине са представницима синдиката просветних радника, оправдано сматрајући да ће то неминовно довести до разводњавања захтева пољопривредника, те да оваква сарадња може бити од користи искључиво Сланкаменцу и његовим политичким менторима из опозиције.

Остаје да се види да ли ће међу представницима пољопривредника преовладати разум и одговорност према интересима оних људи које би по дефиницији требало да заступају, или ће пристати да учествују у јефтиним политичким игранкама и рушитељским плановима Милете Сланкаменца који се сваким даном све боље котира код већине лидера опозиционих партија у Србији.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.

22. 02. 2026. у 18:50

Коментари (19)

ДА ЛИ СЕ ФУДБАЛСКА БАЈКА НАСТАВЉА? Бодеу ће бити веома тешко да одбрани два гола предност на Ђузепе Меаци