НАСТАВЉА СЕ ТЕРОР НАД СРБИМА НА КИМ: Брачни пар претучен и опљачкан у породичној кући у Грачаници
ДРАГАН и Душанка Алексић, старији брачни пар из Грачанице, нападнут је синоћ у својој кући која се налази недалеко од манастира, а супружници су претучени и опљачкани.
Фото: Privatna arhiva
Синоћ око поноћи у Грачаници је претучен и опљачкан старији брачни пар.
- Драган и Душанка Алексић, старији брачни пар из Грачанице, нападнут је синоћ у својој кући која се налази недалео од манастира, а супружници су претучени и опљачкани.
Претучене супружнике пронашла је комшиница која их је одвезла до болнице у Грачаници, а након тога су хитно пребачени на даље збрињавање у Приштину.
Иако је тзв. косовска полиција извршила увиђај, за сада нема детаљнијих информација. Иначе, пљачке српских кућа у Грачаници и околини су учестала појава, а тзв. косовска полиција до сада није решила готово ниједан случај како пљачки, тако и напада на српске породице на овом подручју, где су често на мети пљачкаша они који се затекну у кућама.
НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)
УКРАЈИНА је у суботу увече погодила једно од стратешки најзначајнијих одбрамбених постројења Русије, напавши Воткински машински завод у удаљеном региону, скоро 1.300 километара од украјинске границе - што представља најдубљи удар икада изведен украјинским оружјем домаће производње.
25. 02. 2026. у 12:25
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)