ШЕШЕЉ ОБЈАСНИО ШТА ЗНАЧИ КОМПРОМИС СА АЛБАНЦИМА: Да се "нађемо на пола пута"
ПРЕДСЕДНИК СРС др Војислав Шешељ изјавио је да власти у Приштини морају још много да учине да би дошло до наставка дијалога са Београдом.
Фото: Н. Скендерија/илустрација
Пре свега, лидер СРС истиче обавезу Приштине да формира Заједницу српских општина.
Додаје и да је Аљбин Курти само инструмент западних сила.
- Он иде круто поведен својим циљем и својом замишљу, а има подршку са запада - казао је Шешељ за Информер ТВ.
Истиче да је компромис да се Београд и Приштина "нађу на пола пута", а то је висок степен аутономије за Албанце на Косову и Метохији.
Препоручујемо
ШЕШЕЉ О ПУТИНОВОЈ ИЗЈАВИ КОЈА ЈЕ ОДЈЕКНУЛА СВЕТОМ: Грохотом сам се насмејао
09. 09. 2024. у 21:51
ШЕШЕЉ О СМРТИ НАШЕ ПОЗНАТЕ ГЛУМИЦЕ: Била је лепотица, а из ње је извирала добра душа
09. 09. 2024. у 17:40
МИСТЕРИЈА НА НЕБУ ИЗНАД ТАЈВАНА: "Овакав потез кинеске војске нисмо видели у новијој историји"
ТАЈВАНСКА војска навикла је на готово свакодневно праћење кинеских ратних авиона који лете у близини острва. Понекад их је само неколико, понекад знатно више, али њихово присуство је скоро непрекидно. Због тога је изненадни прекид летова, који је трајао готово две недеље, изазвао изненађење и недоумицу.
12. 03. 2026. у 17:58
ГОРИ АМЕРИЧКИ НОСАЧ АВИОНА: Хитно се огласила Централна команда САД
ДАНАС је на америчком носачу авиона USS Gerald R. Ford (CVN-78) избио пожар, који је у међувремену угашен.
12. 03. 2026. у 16:38
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)