ВУЧИЋ СА АМБАСАДОРОМ ИЗРАЕЛА: Све државе да уложе напоре за постизање одрживог мира

Биљана Ристивојевић

01. 08. 2024. у 11:12

ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је у опроштајну посету амбасадора Државе Израел Јахела Вилана.

ВУЧИЋ СА АМБАСАДОРОМ ИЗРАЕЛА: Све државе да уложе напоре за постизање одрживог мира

Foto: Instagram/buducnostsrbijeav

- Изразио сам захвалност амбасадору Јахелу Вилану на посвећеној служби и доприносу билатералним односима. Разменили смо мишљења о актуелној ситуацији у регионима Западног Балкана и Блиског истока, као и о другим питањима у области регионалне безбедности и могућностима сарадње у сложеним геополитичким условима - објавио је председник на свом Инстаграм налогу.

- Нагласио сам да данас, више него икада, све државе света треба да уложе максималне напоре у налажење решења за постизање одрживог мира на добробит свих људи који са великом забринутошћу гледају у будућност. Пожелео сам амбасадору Вилану све најбоље у даљој каријери и још једном захвалио на посвећености изградњи односа између наших двеју земаља, коју је показао током свог мандата у Србији - истакао је Вучић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПОКОЉ РУСА КОД ПОКРОВСКА, ОБЈАВЉЕНИ СНИМЦИ: Кренули у напад под окриљем магле, погинуло око 90 војника (ВИДЕО)

ПОКОЉ РУСА КОД ПОКРОВСКА, ОБЈАВЉЕНИ СНИМЦИ: Кренули у напад под окриљем магле, погинуло око 90 војника (ВИДЕО)

УКРАЈИНСКЕ снаге одбиле су велике руске нападе у једном дану у правцу Покровска, у Доњецкој области, усмртивши око 90 руских војника, јавља Кијев пост.

01. 02. 2026. у 16:56

Коментари (0)

ЈУНГОВА ФОРМУЛА ЗА СРЕЋУ: Ако вам ништа не иде у животу, урадите ове ТРИ ствари