ХИТНО ОГЛАШАВАЊЕ БИА: Демантујемо лажне вести из Приштине

Марко Колашинац
Марко Колашинац

05. 06. 2024. у 20:26

БЕЗБЕДНОСНО-информативна Агенција одлучно демантује све покушаје пласирања лажних вести од стране привремених албанских институција на Косову и Метохији, да су два лица са иницијалима Б.Ш. и М.Ћ. а која су данас ухапшени у Урошевцу под оптужбом за извршење кривичног дела шпијунаже у било каквом односу сарадње са Агенцијом.

ХИТНО ОГЛАШАВАЊЕ БИА: Демантујемо лажне вести из Приштине

Лого

Приштински медиј Газета Експрес известио је данас да су у Урошевцу ухапшене две особе осумњичене за шпијунажу, али и наводну сарадњу са Безбедносно информативном агенцијом (БИА) Србије.

Позивајући се на "своје изворе", овај медиј је навео да је реч о Б. Ш. и М.Ћ. те да је тзв. „Косовска обавештајна агенција имала кључну улогу у хапшењу двојице осумњичених“.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Сада је дефинитивно пукло савезништво САД и Украјине: Зеленски урадио нешто незамисливо

Сада је дефинитивно пукло савезништво САД и Украјине: Зеленски урадио нешто незамисливо

УКРАЈИНСКО руководство, након више од годину дана напора да одржи стабилне односе са администрацијом председника САД Доналда Трампа, јавно је признало крах досадашњег партнерства.

20. 04. 2026. у 20:41

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: Закон је јасан, то је обавеза

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"

БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.

20. 04. 2026. у 20:04

Коментари (0)

Имају камено срце: Ово је најбезосећајнији хороскопски знак