НИЈЕ ДОВОЉНО ДА СТАВИТЕ БЕЏ И КАЖЕТЕ "ЈА САМ БЕОГРАД": Шапићева порука са митинга у Београд - Град треба да има српског градоначелника

Новости онлајн

28. 05. 2024. у 18:41

НОСИЛАЦ листе "Александар Вучић - Београд сутра" Александар Шапић истакао је на почетку обраћања на митингу у Београду шта је све урађено протеклих година у Београду и што је учинило Београд градом у којем данас градоначелник Љубљане може да говори како говори, и којем се туристи диве данас.

НИЈЕ ДОВОЉНО ДА СТАВИТЕ БЕЏ И КАЖЕТЕ ЈА САМ БЕОГРАД: Шапићева порука са митинга у Београд -  Град треба да има српског градоначелника

Фото: принтскрин

- Мислим да некада уз све капиталне и инфраструктурне ствари заборавимо на људе. Трудио сам се да пуно пажње посветим бризи о људима. Трудили смо се да помогнемо свакоме, када и где можемо.

- Када неки кажу да нешто желе или не желе, није довољно то само рећи, неопходно је да умете и знате, да будете спремни да се за људе жртвујете. Да се нађемо једни другима и помогнемо, то је оно што је председник Вучић говорио. Није довољно да ставите беџ и кажете "ја сам Београд". Не можете да подржавате оне који деле Београђане, оне који живе у кругу двојке и оне који живе на ободима нашег града, то су све наши Београђани. Морате да волите све Београђане - нагласио је Шапић.

- Тиме ћу да завршим, мислим да Београд треба да има српског градоначелника и српску градску управу, јер кад год смо то имали, били смо добри свима, браћи Бошњацима, Словацима, Мађарима, Хрватима и свима онима који су живели у нашој земљи и долазили у Београд - рекао је и позвао све да гласају за листу "Александар Вучић - Београд сутра".

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ИРАН ЛАНСИРАО РАКЕТЕ СА БОЈЕВОМ ГЛАВОМ ОД ЈЕДНЕ ТОНЕ: Тврде да су погодили аеродром у срцу Тел Авива (ВИДЕО)

ИРАН ЛАНСИРАО РАКЕТЕ СА БОЈЕВОМ ГЛАВОМ ОД ЈЕДНЕ ТОНЕ: Тврде да су погодили аеродром у срцу Тел Авива (ВИДЕО)

ИРАНСКИ Корпус исламске револуционарне гарде тврди да је јутрос лансирао балистичке ракете са експлозивним бојевим главама од једне тоне на аеродром Бен Гурион у Тел Авиву.

05. 03. 2026. у 13:12

РУТЕУ СТИГЛА ОШТРА ПОРУКА ЧЛАНИЦЕ НАТО: Ко каже да већина подржава ударе на Иран?

РУТЕУ СТИГЛА ОШТРА ПОРУКА ЧЛАНИЦЕ НАТО: Ко каже да већина подржава ударе на Иран?

ШПАНСКА министарка одбране Маргарита Роблес оштро је данас одбацила тврдњу генералног секретара НАТО-а Марка Рутеа да постоји "широка подршка" чланица савеза рату који амерички председник Доналд Трамп води против Ирана.

05. 03. 2026. у 12:54

ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата

ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата

НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.

03. 03. 2026. у 20:21

Коментари (0)

Бледило, главобоља и мањак снаге: Ево шта може да стоји иза ових проблема