"У ПЕТАК ЋУ ГОВОРИТИ О МНОГО ЧЕМУ" Вучић на питање "Новости": Многи ће бити изненађени
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић рекао је да ће у петак, по повратку из Брисела, говорити о многим важним стварима.
Фото: Новости
На питање "Новости" да прокоментарише најављену расправу о чланству тзв. Косова у Савету Европе, која је заказана за 27. март, председник је казао:
- Верујем да ћу у петак када се вратим из Брисела говорити о много чему. Многи ће бити изненађени. Износићу податке и из области корупције, криминала, европских интеграција, ситуацији у РС, БиХ, а тиче се српског народа, односима са Приштином... Припремам се за петак. До тада само о дневним, не и стратешким питањима - казао је председник.
"ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ" Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!
ГОВОРЕЋИ јутрос у емисији "Јутро" на Телевизији Прва, председник Србије Александар Вучић дотакао се и лицемерја међународне заједнице када је у питању однос који сада имају по питању Гренланда и онај који су некада имали по питању Косова и Метохије.
25. 01. 2026. у 13:20
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)