АКО ТРЕБА И АНКЕТНИ ОДБОР ЗА СВАКОГ БИРАЧА КОЈИ МЕЊА ПРЕБИВАЛИШТЕ: Вучић - Важно је да људи стекну поверење у изборни поступак
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је данас, после седнице Председништва СНС, да је саветовао страначким колегама да пре избора позову представнике опозиције и са њима разговарају.
Фото: Танјуг
- Позовите представнике опозиције, седите, разговарајате погледајте тачан број уписаних бирача, контролишите сваког новог уписаног бирача - ако треба и анкетни одбор за сваког човека који се пребацује. Ја сам их позвао на разговор али они нису желели да се одазову
Он је поновио, да би требало да се провери сваки бирач, који би у складу са законом хтео да промени пребивалиште.
- Да се провери и јасно тумачи и поименце да се каже зашто се то догодило. Све то вас молим да се уради јер је важно да људи у Србији стекну пуно поверење у изборни поступак. Да је ово демократска земља, да није падало никоме на памет нити ће да нешто слично покуша. Видели сте господина Јерковића и јасно вам је да смо имали већиину за формирање власти. Али, одлучили смо да идемо на изборе....Боље тако, него да се лоповлуком стекне нека фотеља, казао је Вучић.
Препоручујемо
ТРАМП ПОРУЧИО: Напад у Сиднеју чист антисемитизам, Јевреји у САД да се не плаше
14. 12. 2025. у 19:55
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (71)