"ТАМО ЈЕ 22. ВЕК"! Огласио се отац Душана Тадића! Открио права дешавања у Абу Дабију!
Бивши капитен Србије нема разлог за забринутост.
FOTO: Ata images
Петар Тадић, отац бившег репрезентативца и капитена српске селекције Душана Тадића, разговарао је са сином.
Он је том приликом открио да је ситуација у Абу Дабију тренутно стабилна.
Подсетимо, Србија има 11 представника у елитном рангу Емирата, а у тој групи је и дугогодишњи капитен "Орлова", који важи за прву звезду Ал Вахде.
- Синоћ сам се чуо са Душаном. Он је у Абу Дабију и тамо је, за сада, мирно. На безбедном су, надам се да ће тако и остати. За сада тренирају, деца иду у школу. Тамо је све у реду, тамо је 22. век - рекао је Петар Тадић за Спортисимо.
Иако су многи очекивали моментални прекид првенства, живот у Емиратима се увелико одвија по нормалном темпу.
- Једино не знам шта ће бити с првенством и најављеним мечевима, мада, како сам чуо, за сада није било никаквог отказивања - закључио је Петар Тадић.
БОНУС ВИДЕО: Спектакуларан дочек! Килијан Мбапе представљен у Реалу из Мадрида
Препоручујемо
ХАОС У РУСИЈИ! Одлаже се меч тамошњег првенства због напада украјинских дронова
01. 03. 2026. у 13:29
СЛАВНИ ТЕНИСЕР ЗАТОЧЕН У АМЕРИЧКОЈ БАЗИ! Мајка закукала: "Не знам како..."
01. 03. 2026. у 12:27
Спектакл у Минхену: Бајерн има предност, али Реал никад не сме да се отпише!
Бајерн Минхен и Реал Мадрид одмериће снаге у реваншу четвртфинала Лиге шампиона (21.00), а Баварци на "Алијанц арени" бране минималну предност из првог меча који је био једна од најбољих утакмица овогодишњег издања најјачег клупског такмичења.
15. 04. 2026. у 07:15
Какав жреб! Србија - Хрватска у последњој борби за пласман на Мундијал!
Најновије вести из фудбала тичу се и Србије и Хрватске.
16. 04. 2026. у 13:20
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (0)