РУЈЕВИЋ О РАСПРАВИ У ЕП: Исти који су тражили санкције због Бањске, сад траже истрагу о изборима у Србији (ФОТО)

Новости онлине

18. 01. 2024. у 14:48

НЕМАЊА Рујевић, новинар чији су ставови блиски опозицији и који је радо виђен гост на тајкунским телевизијама, прокоментарисао је дебату у Европском парламенту о изборима у Србији.

РУЈЕВИЋ О РАСПРАВИ У ЕП: Исти који су тражили санкције због Бањске, сад траже истрагу о изборима у Србији (ФОТО)

Фото: Принтскрин/Нова

- Исти људи који су тражили санкције за Србију после Бањске и у свакој прилици траже признање Косова, наводећи да је то "функционална демократија" - сада траже независну истрагу изборних намештаљки. Ово више одмаже опозицији него што јој помаже - навео је Рујевић на платформи Икс, некадашњем Твитеру.

Фото: Принтскрин/Икс

Уз објаву он је поделио и чланак у коме се наводи да су 24 посланика за спољне и европске послове потписала писмо упућено Урсули фон дер Лајен, председници Европске комисије, Роберти Мецоли, председници Европског парламента, Шарлу Мишелу, председнику Европског савета, високом представнику Европске уније за спољне послове и безбедносну политику Жозепу Борељу и специјалном представнику ЕУ за дијалог Београда и Приштине Мирославу Лајчаку. 

БОНУС ВИДЕО: СРБИЈА УЖИВА ВЕЛИКИ УГЛЕД У СВЕТУ - Душек и Гарибвашили честитали Вучићу победу на изборима

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БРИСЕЛ И НАТО СЕ ОВОМЕ НИСУ НАДАЛИ Руска одлука дрма Европу: Бригада маринаца посатаје дивизија на вратима ЕУ (ВИДЕО)

БРИСЕЛ И НАТО СЕ ОВОМЕ НИСУ НАДАЛИ Руска одлука дрма Европу: Бригада маринаца посатаје дивизија на вратима ЕУ (ВИДЕО)

ВОЈНО-политичка ситуација између Русије и европских држава улази у фазу опасне ескалације. Москва је изненада донела одлуку да постојећу 336. гардијску бригаду морнаричке пешадије, стационирану у Калињинградској области, реорганизује и подигне на ниво дивизије.

30. 12. 2025. у 20:45

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

Коментари (0)

НАКОН ТРИ ДЕЦЕНИЈЕ: Цеца поново носи ПРСТЕН којим ју је Аркан верио - вреди милионе (ФОТО)