"ОЧИГЛЕДНЕ СУ ТЕХНИКЕ ЗАПАДА..." Захарова о насиљу у Београду - Мајданом би да дестабилизују Србију
ЗАПАД покушава да дестабилизује ситуацију у Србији, саопштила је порталу "Известија" представница Министарства спољних послова Русије Марија Захарова, коментаришући нереде у Београду протекле ноћи.
Фото: ЕПА
- Очигледни су покушаји колективног Запада да се техникама „мајдана“ дестабилизује ситуацију у земљи - рекла је она, преноси Спутњик.
Према њеним речима, стриктно поштовање Устава земље, поштовање избора српског народа, који је гласао за националне интересе своје земље, једина је могућа реакција у овој ситуацији.
Премијерка Србије Ана Брнабић коментаришући синоћње догађаје захвалила се руским службама безбедности на информацијама које су поделили са Србијом. Како је додала, "ми смо онда те информације поделили са свима осталима".
БОНУС ВИДЕО:
ЂИЛАСОВИ ХУЛИГАНИ С ФАНТОМКАМА ГАЂАЈУ КАМЕНИЦАМА ПОЛИЦАЈЦЕ: Ужас у Београду
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ДРАМА НА НЕБУ: Руски авиони избацили уређаје близу британског носача авиона, хитно дигнути Ф-35
ВЕЛИКА Британија пресрела је два руска авиона након што је преместила носач авиона ка Арктичком кругу ради подршке мисијама НАТО.
06. 07. 2026. у 09:38
Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу "Ја волим Србију": "Тако су стајале ствари..."
ВЕСТ да би глумица Мирка Васиљевић од септембра могла да преузме водитељску улогу у квизу "Ја волим Србију", уместо досадашње водитељке Драгане Косјерине, изазвала је велику пажњу јавности.
05. 07. 2026. у 21:54
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (0)