ЗЛИКОВАЧКИ ЧИН: Летвом на српску полицију која мирно стоји (ВИДЕО)
ОПОЗИЦИОНИМ хулиганима није било добвољно што су поломили стакла на вратима и прозорима током неуспелог покушаја да упадну у Скупштину Београда већ су насрнули и на полицију.
Фото Д. Миловановић
Тако је један, по изгледу малђи, насилник летвом кренуо на полицију која је мирно стајала на улазу у Скупштину.
Замахнувши по полицајцима летва се од удара сломила и замало „казнила“ самог насилника.
Председник Александар Вучић изјавио је вечерас у ванреденом обраћању да представници и присталице коалиције Србија против насиља покушавају насилно да заузму Скупштину града Београда и поручио грађанима да не брину, јер се никаква револуција не дешава.
-Желим да вам кажем да не бринете, грађани Србије. Иако су сцене драматичне, јер ми волимо своју земљу, волимо свој град, нисмо навикли на то да нам неко ломи прозоре, да нам неко руши нашу кућу. Да не бринете, зато што никаква револуција није у току, рекао је Вучић у обраћању грађанима из Председништва Србије.
Истакао је да им ништа од тога неће поћи за руком.
-А да се ми трудимо да благом реакцијом, мирном реакцијом не повредимо некога од случајних демонстраната, рекао је Вучић.
Препоручујемо
РЕПОРТЕРКА Н1: Опозиција баца сузавац и бибер спреј на српску полицију!
24. 12. 2023. у 20:50
УСКОРО ОБРАЋАЊЕ ВУЧИЋА: Поводом покушаја насилног упада у Скупштину града
24. 12. 2023. у 19:17
Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима
БИВША градска одборница Ријеке Ивона Милиновић изненада је преминула синоћ у Ријеци у 39. години. Вест о њеној смрти објављена је на Фејсбук групи Ријечка енциклопедија, а потврдио ју је портал Хрватски гласник са којим је Милиновић сарађивала, као и Нови лист.
17. 04. 2026. у 13:13
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (0)