ВУЧИЋ: До марта ћете добити магнетну резонанцу и мамограф, обновићемо овде Општу болницу

ПРЕДСЕДНИК Републике Србије, обратио се на предизборном скупу у Јагодини где је обећао да ће Јагодина добити магнетне резонаце и мамографе.

ВУЧИЋ: До марта ћете добити магнетну резонанцу и мамограф, обновићемо овде Општу болницу

Фото: Новости

- Као што је професорка рекла, градили смо многе болнице, али у Јагодини нисмо. До марта ћете добити магнетну резонанцу и мамограф. Обновићемо овде Општу болницу, уложићемо 48 милиона евра - најавио је председник.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.

05. 07. 2026. у 12:34

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу Ја волим Србију: Тако су стајале ствари...

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу "Ја волим Србију": "Тако су стајале ствари..."

ВЕСТ да би глумица Мирка Васиљевић од септембра могла да преузме водитељску улогу у квизу "Ја волим Србију", уместо досадашње водитељке Драгане Косјерине, изазвала је велику пажњу јавности.

05. 07. 2026. у 21:54

Коментари (70)

Комфор по мери клијената: Нова линија пакета АЛТА банке