ВУЧИЋ РАЗГОВАРАО СА БИН ЗАЈЕДОМ: Однос пун поверења и подршке у временима великих превирања, ретка су драгоценост (ФОТО)
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић састао се са председником Уједињених Арапским Емирата шеиком Мохамедом бин Заједом ал Нахјаном током Самита лидера о климатским променама КОП28 у Уједињеним Арапским Емиратима.
Фото: Инстаграм
- Сусрет са пријатељима и однос пун поверења и подршке у временима великих превирања, ретка су драгоценост. Такав је и овај састанак са шеиком @мохамедбинзаyед, са којим сам дуго разговарао о свим кључним питањима наших билатералних и економских односа, плановима за ЕXПО2027, као и о другим великим пројектима од значаја за нашу земљу. Искористио сам прилику да му лично честитам Национални дан УАЕ и изразим најбоље жеље за даљи напредак земље, чији је фасцинантни успех пример и узор свима нама.
Посебну пажњу посветили смо кључним темама овогодишњег Самита, као и начинима на који Србија може да допринесе глобалној климатској акцији.
Србија јесте мала земља, али итекако зна да цени своје велике пријатеље. Хвала Вам још једном, поштовани пријатељу, за сву наклоност коју показујете према нашој земљи - написао је председник на Инстаграму.
БОНУС ВИДЕО: ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ СТРАНИХ МЕДИЈА: Председник Вучић у Дубаију говорио за бројне светске медије
Препоручујемо
НИКОЛИЋЕВА ПОРУЧИЛА ЂИЛАСУ: Ако тражиш прљавштину, погледај себе и своје редове...
01. 12. 2023. у 15:36
ВУЧИЋ У ДУБАИЈУ СА ЕРДОГАНОМ: У јануару очекујем велику и важну посету (ФОТО)
01. 12. 2023. у 14:10
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.
09. 12. 2025. у 20:57
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (60)