"ИЗБОРИ ПРЕД НАМА НИСУ ИГРА, А ДРЖАВА НИЈЕ ИГРАЧКА: Вучевић посетио Браничевски округ и разговарао са грађанима (ФОТО)
ПРЕДСЕДНИК Српске напредне странке Милош Вучевић обишао је данас Браничевски округ и у Кучеву разговара са грађанима Великог Градишта, Голубца, Малог Црнића, Жабара, Петровца на Млави, Кучева и Жагубице.
Фото: СНС
- Избори пред нама нису игра, нису питање неке статистике или мандата више, а држава није играчка, ово су избори на којима одлучујемо о будућности наше деце, наше Србије.
За слободну, никада поражену, независну Србију, која брине о својим интерсима и својим грађанима, листа “Александар Вучић-Србија не сме да стане! У победе за нашу једину отаџбину Србију!”
"РАЗГОВАРАЋЕМО СА НАТО ПАРТНЕРИМА И УПОЗОРИТИ ИХ" Пленковић у страху због нових српских ракета: Озбиљно оружје!
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ГОРИ АМЕРИЧКИ НОСАЧ АВИОНА: Хитно се огласила Централна команда САД
ДАНАС је на америчком носачу авиона USS Gerald R. Ford (CVN-78) избио пожар, који је у међувремену угашен.
12. 03. 2026. у 16:38
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (37)