НЕПОЗНАТА ОСОБА БАЦИЛА ШИПКУ И УНИШТИЛА ШТАНД СНС: ГО у Новом Саду осудио насиље: "У шоку смо"
ГРАДСКИ одбор Српске напредне странке у Новом Саду је, како наводе, „шокиран због напада на наше активисте који су пристојно обављали страначке активности“
ФОТО: СНС
Градски одбор Српске напредне странке у Новом Саду најоштрије осуђује физички напад на активисте наше странке који се десио вечерас у центру Новог Сада, поручују из Градског одбора Српске напредне странке у Новом Саду.
Како додају, активисти СНС су грубо физички нападнути током учествовања у страначким активностима, при чему је непозната особа бацила металну шипку и уништила штанд СНС.
Случај је пријављен полицији, а од надлежних институција очекујемо да што пре нађу нападача. Политички мотивисано насиље је понижење за све грађане Новог Сада, јер ово наш Град никада до сада није видео. Угрожавање безбедности, претње и напади на неистомишљенике постали су основ рада опозиције на челу са Ђиласом и његовим пајташима, поручују.
Градски одбор Српске напредне странке у Новом Саду је, како наводе, „шокиран због напада на наше активисте који су пристојно обављали страначке активности“.
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)
СТРАШНЕ сцене виђене су у комшилуку на кошаркашкој утакмици.
13. 03. 2026. у 19:25 >> 19:26
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)