ЂИЛАСОВ ПОТРЧКО ПОНИЗАН У СЛУЖЕЊУ ИНТЕРЕСИМА ТАЈКУНА: Николићева одговорила Грбовићу
МИЛИЦА Николић, чланица Председништва Српске напредне странке, реаговала је на изјаве Павла Грбовића.
Фото: СНС
Да је Ђиласов потрчко Грбовић говорио о томе како његов газда треба да врати народу бар оних 619 милиона евра које је пријавио, а које је брутално опљачкао, можда би му неко и поверовао.
Овако, причом о пензијама које данас достижу у просеку 326 евра, а када је његов газда био на власти 204 евра, не само да је смешан, него и бескрајно понизан у служењу интересима тајкуна.
Памте грађани бруталну пљачку до 2012. године, после које је газда овог потрчка сам пријавио да је постао милијардер. Памте грађани затварање фабрика, остављање људи на улици, без хлеба, а младе на пут у иностранство, са картом у једном смеру.
И без мало срама и стида, каже Ђиласов потрчко - Грбовић, како је све у Србији што се гради бесмислено. Сви путеви, пруге, болнице, школе су бесмислене, тако каже.
И не чуди, јер док му је газда био на власти, било им је смислено само да пуне своје рачуне широм света, о чему сведочи и то да ниједан, на пример, здравствени објекат нису изградили за све време док су били на власти.
Називао је Ђиласов потрчко наш народ на Косову и Метохији терористичким, рекао да се бори против цркве, подржао улазак Тачијеве партије у међународну организацију, све је урадио и све би урадио против интереса Србије, само да му газда додели титулу оданог слуге.
Ускоро ће их грађани подсетити да су лопови из бившег режима прошлост. И подсетиће их да се никада више неће догодити да лопови попут Ђиласа и Шолака, и свих њихових слуга, неће више Србију држати на коленима, укидати јој независност, отимати од народа и плате и пензије.
И подсетиће грађани да је најважније да Србија настави ка свом циљу, а то је да до краја 2024. године просечна пензија буде 390 евра.
Захваљујући председнику Вучићу, Србија је не само спасена од ових лопова, него је економски оснажена и на том путу никако не сме да стане!
ТРАМП ХИТНО ПОЗВАО ПУТИНА: Разговор трајао сат времена
РУСКИ председник Владимир Путин разговарао је телефоном са америчким колегом Доналдом Трампом.
09. 03. 2026. у 20:34
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (11)