ВУЧИЋ ЗАХВАЛАН ПЕНЗИОНЕРИМА: Бићете још задовољнији
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић захвалио се посебно на митингу листе „Александар Вучић - Србија не сме да стане“ у Смедереву пензионерима због тога што су имали разумевања за своју државу.
Фото Shutterstock
- За пензионере 30. новембра иде 20.000 динара. Од првог јануара још 14.8 посто повећања пензија. Пензије морају да прате плате и бићете још задовољнији - казао је он.
Истиче да је он председник који ради за народ и каже да грађани неће гласати само за посланичке листе, већ за или против Вучића.
- Ми никоме нећемо нападати мајке, очеве и децу, за нас је породица светиња. А они су нападали. И зато хоћемо пристојну и нормалну Србију, зато хоћемо да их победимо убедљивије него икада. Најважније је да покажемо бригу, да људи виде куда земља иде. Зато вас српски домаћини и драге даме молим да утичете на чланове породица, и да победимо 17. децембра Драгана Ђиласа и све његове листе - рекао је он.
ВУЧИЋ РАСТУРИО МИЛАНОВИЋА! Председник Србије га размонтирао у парампарчад
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је данас да подржава одлуку председника Хрватске Зорана Милановића да откаже скуп Брдо Бриони у мају јер му, како је истакао, тамо није место, као и да му је много важније да оде и положи цвет у Јасеновцу.
30. 03. 2026. у 18:31 >> 18:44
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ВИЛИЈАМ МОНТГОМЕРИ: "Кад смо бомбардовали Србију, нисмо имали дозволу за прелет преко Хрватске - Туђман није знао! Подела КиМ једини излаз"
НЕДАВНО је обележена 27. годишњица од почетка НАТО агресије на Савезну Републику Југославију.
30. 03. 2026. у 20:11
Коментари (85)