"ЦРВЕНИШ ОД НЕЗНАЊА": Вујичићева одговорила Зорани Михајловић

Биљана Ристивојевић

17. 10. 2023. у 14:17

НАРОДНА посланица Данијела Вујичић одговорила је бившој министарки Зорани Михајловић.

ЦРВЕНИШ ОД НЕЗНАЊА: Вујичићева одговорила Зорани Михајловић

Фото: СНС

- Власница комбинација без удобне фотеље о Србима на КиМ. Док је била у Влади Србије, подржавала је политику Александра Вучића. Тада је говорила: визионар и миротворац, борац за Србе на КиМ. Ћутала је као заливена док је о КиМ знала само на мапи, с тим да Газиводе промаши - објавила је Вујичићева на Твитеру.

- Из потпуног (mute mode) према Србима на КиМ гласна је у Куртијево име. У време њених одлука Срби на КиМ су више знали који пудер користи и колико новца на make up троши него шта је у њихово име преговарала. И кроз белило креча црвениш од незнања тражећи тастер да упалиш светло.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

Коментари (0)

Када је кеш/рефинансирајући кредит најбоља опција за вас и какве опције нуде банке у Србији?