ПОВРАТНИЧКОЈ ПОРОДИЦИ ИЗГОРЕО ОБЈЕКАТ: Велика штета након пожара у Истоку (ФОТО)
ПОВРАТНИЧКОЈ породици Јанковић у селу Благача у општини Исток изгорео је помоћни објекат, а штета се процењује на четири до пет хиљада евра.
Фото: Косово онлине
Душан Јанковић каже да је у пожару изгорело много ствари.
- Ту смо имали четири бурета ракије, моторне тестере, буре са нафтом, бензин, вештачко ђубриво, семе од детелине, буриће пластичне од 200 литара пет комада, кубик дасака, скоро кубик греда, сав алат што је потребан и још много ствари - рекао је он за Радио Гораждевац.
Како је рекао, тај објекат им је пуно значио јер други немају.
Породица Јанковић вратила се у село Благача 2007. године и у њој се пре две године родила прва српска беба.
Како је речено Танјугу, Канцеларија за КиМ ће помоћи породици Јанковић у санирању штете.
БОНУС ВИДЕО: КРВАВА ТУЧА У РОЖАЈАМА: Ножем повређене три, ухапшене две особе
Препоручујемо
АЛБАХАРИ ЈЕ ИЗБЕГАВАО ЈАВНОСТ: Како је објаснио своју одлуку да буде "невидљиви писац"
30. 07. 2023. у 19:59
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.
13. 02. 2026. у 12:40
СТРАДАЛИ МЛАДИЋ СИН ПОЗНАТОГ МУЗИЧАРА: Нови детаљи несреће у Сарајеву
ЕРДОАН Моранкић (23), који је страдао у трамвајској несрећи у Сарајеву, син је познатог музичара из Брчког Армана Моранкића, пише портал сарајевског Аваза.
13. 02. 2026. у 12:05
ХТЕЛА ДА ОПРОСТИ ПРЕЉУБУ? Шта се стварно десило између Ане и Бастија
ШТА се стварно десило између Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера?
13. 02. 2026. у 07:51
Коментари (0)