ВУЧИЋ СА БОЦАН-ХАРЧЕНКОМ: Србија је у изузетно тешкој ситуацији, тражићемо седницу СБ УН (ФОТО)
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић састао се данас са руским амбасадором Александром Боцан-Харченком у Председништву Србије.
Foto: Printskrin Instagram/buducnostsrbijeav
- Амбасадора Руске Федерације Боцан-Харченка обавестио сам о политичком, правном и физичком насиљу које Приштина примењује над Србима на КиМ и рекао да се Србија налази у изузетно тешкој ситуацији. Управо зато, Република Србија затражиће седницу СБ УН, како би обавестила целокупну светску јавност о покушајима угрожавања мира и стабилности на Западном Балкану - навео је Вучић на Инстаграму.
Препоручујемо
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу
СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.
28. 01. 2026. у 07:48
ВОЈСКА НА УЛИЦАМА ПЕКИНГА Кина у фази унутрашњег обрачуна: Хапшења у врху армије за издају у корист САД (ВИДЕО)
КИНА се суочава са једним од најтежих тренутака унутрашње политичко-безбедносне нестабилности у последњој деценији.
28. 01. 2026. у 07:00
ДА ЛИ ЈЕ ТРАМП ЗАСПАО УСРЕД САСТАНКА? "Не! Погледајте, било је прилично досадно!" (ВИДЕО)
ДА ЛИ је заспао или му је само било досадно? За америчког председника Доналда Трампа, све је у оку посматрача, каже он.
30. 01. 2026. у 10:24
Коментари (171)