ШОРМАЗ ПОДРЖАО ПРИГОЖИНА: Стао на страну пучиста у Русији
Драган Шормаз, лобиста за чланство Србије у НАТО пакту, подржао је покушај војног удара шефа Вагнер групе Јевгенија Пригожина!
Фото Н. Скендерија
Шормаз је на Твитеру поделио фотографију симбола групе "Вагнер" на украјинској застави.
Фото: Твитер/dragansormaz
Руски председник Владимир Путин је у обраћању јавности рекао да је Пригожинов покушај државног удара нож у леђа свим трупама и грађанима Русије.
- Ово је издаја. Ми се боримо против анархије и капитулације. Ова побуна је смртоносни ударац за нас, и за све наше људе. Мере које ћемо предузети биће веома оштре, и сви одговорни ће бити изведени пред лице правде - казао је председник Русије.
Путин истиче да су све безбедносне службе добиле наређења, и да је у Москви безбедно, али је у Ростову ситуација компликована.
- Као главнокомандујући, али и грађанин Русије, чиним све да успоставимо ред. Они који су се побунили су издали Русију, и позивам их да престану да узимају учешће у оружаном конфликту - рекао је он.
Савладаћемо свако искушење и бити још јачи, на крају обраћања поручио је Путин.
Препоручујемо
БОРЕЉ: Узнемирени због ситуације на северу, хапшења Срба без законске основе (ФОТО)
23. 06. 2023. у 19:11
КОЛИКО БИ ТРЕБАЛО ДА СТАВИТЕ У КОВЕРТУ "ДА СЕ НЕ ОБРУКАТЕ" Од цифре да се заврти у глави, детаљна рачуница
ЦЕНА столице на свадбама у Србији ове сезоне кошта и до 120 евра по госту, а у коверту не би требало ставити мање од 100 евра, "да се не осрамотите" где год да сте на весељу - неважно да ли у Београду, Врању, Суботици, Лозници, Бору...
24. 03. 2026. у 22:24
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (10)