КАРЛЕУША НА СКУПУ СРБИЈА НАДЕ: Увек била на страни истине и народа (ФОТО,ВИДЕО)

Новости онлајн

26. 05. 2023. у 16:39

НАЈВЕЋИ скуп у историји, под називом Србија наде, одржава се данас у Београду. Председник Александар Вучић позвао је све грађане да дођу у Београд, и да пруже подршку слободарској политици јединства и самосталности.

КАРЛЕУША НА СКУПУ СРБИЈА НАДЕ: Увек била на страни истине и народа (ФОТО,ВИДЕО)

Фото: Новости

Скуп почиње у 19 часова, али је велики број грађана већ на централним градским улицама и трговима.

Певачица Јелена Карлеуша дошла је на скуп Србија наде да пружи подршку политици јединствене и слободарске Србије.

Она се последњих дана налази на мети напада опозиционих политичара, због јасно изречених ставова и подршке председнику Вучићу.

- Ја сам узбуђена што сам овде са народом. Увек уз народ. Увек! - почела је Јелена.

- Много људи је овде и тек ће бити. Вероватно те интересује како ме нису застрашили и уплашили - питала је Јелена Весића, па додала:

- Много тога сам у животу преживела, али сам увек била на страни истине и на страни народа. И без обзира што је истина заболела многе и што сам трпела велики притисак, ја сам данас овде зато што стојим иза мојих речи, Горане. Народ не сме да се мења, трагеедија не сме да се политизује и у тешким временима Србија мора да буде заједно. Мислим да је време.

- Могла си да видиш како пролазе јавне личности које подржавану Вучића - констатовао је Весић.

- Има и за то шта да кажем. Желим Србију где свако има право да искаже своје мишљење и свој став као грађанин, а да због тога не трпи никакав притисак. Ко има право мени да каже нешто?

Фото: Новости

Фото: Новости

Фото: Новости

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПУТИНОВ СПЕЦИЈАЛАЦ: Готово је са Гренландом, нека се спреми Канада?

ПУТИНОВ СПЕЦИЈАЛАЦ: Готово је са Гренландом, нека се спреми Канада?

СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су већ одлучиле о судбини Гренланда, да ли је на реду Канада, запитао се Кирил Дмитријев, специјални представник руског председника Владимир Путина за инвестиционо-економску сарадњу са иностранством.

06. 01. 2026. у 12:49

БРИТАНЦИ ТВРДЕ: Ово је Трампов план за Гренланд, погледајте шта нуди амерички председник

БРИТАНЦИ ТВРДЕ: Ово је Трампов план за Гренланд, погледајте шта нуди амерички председник

СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе желе да понуде Гренланду споразум о слободном придруживању, сличан оном које Вашингтон има са појединим малим државама у Тихом океану, сазнаје Економист.

06. 01. 2026. у 14:39

Коментари (54)

НА ВРХУНЦУ КАРИЈЕРЕ НАПУСТИЛА ЈЕ СРБИЈУ: Овако данас изгледа Данијела Штајнфелд (ФОТО)