НЕ ЗНАЈУ НИ ЗБОГ ЧЕГА ПРОТЕСТУЈУ Пољопривредник каже "не тражимо загарантоване цене" - а управо је то први њихов захтев
ПОЉОПРИВРЕДНИЦИ који протестују тврде "не тражимо загарантоване цене", а управо је тај захтев први на њиховој листи.
Фото: Принтскрин
Наиме, један од учесника протеста рекао је за Н1 да пољопривредници "не траже загарантоване цене већ разумевање према пољопривреднику".
Фото: Принтскрин
Ипак, "загарантована цена млека од 78 динара" стоји на месту број 1 на листи њихових захтева.
Фото: Принтскрин
Свима је већ јасно да циљ ових протеста није борба за пољопривреду, већ жеља да се дође на власт по сваку цену.
Заправо већина оних који учествују у протестима и нема никакве везе са пољопривредом.
Препоручујемо
БАЛАШЕВИЋ СВЕ ПРЕДВИДЕО: Ћерка објавила Ђолетову песму из трећег разреда гимназије
16. 05. 2023. у 07:53
ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном
АМБАСАДОР Израела у Хрватској Гари Корен позвао је званични Загреб да прекине дипломатске односе с Техераном и спроведе безбедносне провере особља иранског дипломатског представништва у Хрватској јер би, каже, међу њима могло бити "шпијуна" Револуционарне гарде која се у ЕУ сматра терористичком организацијом.
06. 03. 2026. у 09:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
"СВЕ САМ ТО ПРОШЛА СА САШОМ" Сузана потресена због Зорице: "Канцер као да је заразна болест, не знам од чега је оперисана"
ВЕЧЕРАС се у Сава Центру одржава први од три концерта Марије Шерифовић у 2026. години.
06. 03. 2026. у 20:27
Коментари (0)