ПРОНАЂЕНО ТЕЛО МУШКАРЦА У ЗАПАЉЕНОЈ КУЋИ: Хитне службе на терену
КРЧКА полиција пронашла је тело 74-годишњака у изгорелој кући у суботу око 15.20 сати, када су примили дојаву припадника ЈВП Крк.
Foto: Printskrin Youtube/ Nevsson
Тело покојника превезли су у Завод за судску медицину и криминалистику Медицинског факултета у Ријеци како би се утврдио тачан узрок смрти, саопштила је приморско-горанска полиција, јавља портал 24сата.хр.
- Из куће није излазио дим, али смо добили дојаву да се чини да је унутра ватра. Стигли смо до куће и унутра је стварно био пожар, који се, до нашег доласка већ и сам угасио. Насилно смо отворили врата и претрагом просторија затекли тело старијег мушкарца - потврдио је командит ЈВП Крк Горан Грубишић.
Увиђај је у току, а њиме ће утврдити тачан узрок пожара, укупну материјалну штету те све околности овог догађаја.
БОНУС ВИДЕО:
СРБИЈА, РЕГИОН, СВЕТ: СРБИЈА И СЛОВАЧКА У СУСРЕТ ЕXПО 2027
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу
АРГЕНТИНА је поново отворила спор са Великом Британијом око Фокландских острва. Само неколико сати након победе над Енглеском у полуфиналу Светског првенства, Буенос Ајрес је оптужио британску ратну морнарицу за, како тврди, „незаконит упад“ у аргентинске територијалне воде.
16. 07. 2026. у 14:34
НАПАДНУТ ДУБАИ: Одјекнула страшна експлозија (ВИДЕО)
Снажне експлозије одјекнуле су у четвртак увече у центру Дубаија, док су изнад града, према извештајима очевидаца, пресретнути пројектили током обновљених иранских напада на циљеве у Уједињеним Арапским Емиратима.
16. 07. 2026. у 19:15
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)