ПОТПИСАНА РОМИНГ ДЕКЛАРАЦИЈА У ТИРАНИ: Шта то значи за грађане Србије

новости онлине

06. 12. 2022. у 10:39

- ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић присуствовао је потписивању Роминг декларације између мобилних оператера ЕУ и Западног Балкана, после чега се, огласивши се на Инстаграму, захвалио на подршци за добијање јефтинијих услуга у систему роминга између мобилних оператера ЕУ и Западног Балкана.

ПОТПИСАНА РОМИНГ ДЕКЛАРАЦИЈА У ТИРАНИ: Шта то значи за грађане Србије

Фото: Инстаграм/buducnostsrbijeav

Он је још јуче, уочи доласка на самит у Тирану, рекао да је то добра ствар за наше грађане који ће боравити или путовати, рецимо, у Немачку или Француску, и одатле разговарати мобилним са Србијом.

Атмосфера на самом почетку скупа је добра, што се види и по насмејаном домаћину, али и његовим насмејаним гостима.

Лидере, учеснике самита из ЕУ и региона, чувају јаке полицијске снаге и агенти у цивилу уз подршку хеликоптера и снајпериста са околних кровова који будно мотре на сваки сумњив покрет.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.

07. 12. 2025. у 13:36

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (1)

ПОСЛЕ НЕКОГ ВРЕМЕНА: Небојша Пајкић у јавности- ево како данас изгледа (ФОТО)