ХАРАДИНАЈ ПРЕТИ КУРТИЈУ: Ово су му последњи тренуци да размисли, иначе ћемо бити принуђени да га зауставимо

Novosti online

05. 11. 2022. у 18:10

ЗА АЉБИНА Куртија су ово последњи тренуци да размисли и заустави уништавање "земље", изјавио је лидер Алијансе за будућност Косова Рамуш Харадинај.

ХАРАДИНАЈ ПРЕТИ КУРТИЈУ: Ово су му последњи тренуци да размисли, иначе ћемо бити принуђени да га зауставимо

Фото АП

- Што се тиче Куртија, ово су за њега последњи тренуци да размисли и заустави уништавање земље, иначе ћемо бити принуђени да га зауставимо, свим расположивим демократским средствима - поручио је Харадинај.

Подсећамо, вођа лажне државе Аљбин Курти недавно је једнострано укинуо Бриселски споразум изјавивши да неће имплементирати обавезе које је Приштина преузела у погледу формирања ЗСО.

Представници Срба на Косову и Метохији саопштили су раније да се повлаче из скупштине, владе и свих приштинских институција, као и да суспендују учешће у полицији и правосуђу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном

ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном

АМБАСАДОР Израела у Хрватској Гари Корен позвао је званични Загреб да прекине дипломатске односе с Техераном и спроведе безбедносне провере особља иранског дипломатског представништва у Хрватској јер би, каже, међу њима могло бити "шпијуна" Револуционарне гарде која се у ЕУ сматра терористичком организацијом.

06. 03. 2026. у 09:10

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.

06. 03. 2026. у 08:23

ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата

ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата

НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.

03. 03. 2026. у 20:21

Коментари (1)

ЗЕЛЕНСКИ ПРЕТИ ДА ЋЕ УБИТИ ОРБАНА? Даћемо адресу тог човека нашим оружаним снагама